Работа в интернете


Последние сообщения


□ Обновить □



Рекламный блок



Вакансии:


Модератор

_______________


Контакты:


Написать админу

_______________


Работа на дому. Форум.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Работа на дому. Форум. » Вопрос - ответ. Совет. » Купити медичні товари онлайн


Купити медичні товари онлайн

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всім привіт! Я шукаю надійне місце, де можна купити медичні товари онлайн. Чи є тут люди, які вже користувалися такими послугами? Я хотів би знати, які сайти чи інтернет-аптеки ви рекомендуєте для покупки лікарських засобів та медичних приладів. Дякую за поради!

0

2

Звісно, є чудові варіанти для купівлі медичних товарів онлайн. Я б порекомендував звернутися до інтернет-аптеки eTabletka, де ви знайдете рызны лікарські засоби , включаючи ліки, вітаміни, медичні прилади та багато інших корисних товарів. Ця аптека пропонує якісні продукти та зручний сервіс доставки. Вони завжди готові допомогти вам підібрати потрібні товари.

0

3

А что от изжоги посоветуете купить? Какие лекарства?

0

4

ablanck написал(а):

А что от изжоги посоветуете купить? Какие лекарства?

Что касается изжоги, очень полезны советы и рекомендации в статье https://www.rennie.ua/ru/heartburn/izzhoga-v-gorle . Там в свое время я нашла абсолютно все ответы на интересующие меня вопросы о лечении изжоги, которые действительно мне очень эффективно помогли.

0


Вы здесь » Работа на дому. Форум. » Вопрос - ответ. Совет. » Купити медичні товари онлайн