Работа в интернете


Последние сообщения


□ Обновить □



Рекламный блок



Вакансии:


Модератор

_______________


Контакты:


Написать админу

_______________


Работа на дому. Форум.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Работа на дому. Форум. » Вебмастер » Курсы по дизайну


Курсы по дизайну

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Планирую пройти курсы в по Веб дизайну для дальнейшей работы. Уже имею навыки, но планирую повысить свою квалификацию в этой сфере.

0

2

mar.yana написал(а):

Планирую пройти курсы в по Веб дизайну для дальнейшей работы. Уже имею навыки, но планирую повысить свою квалификацию в этой сфере.

Подскажите, где можно пройти такие курсы онлайн?

0

3

Для молодих ентузіастів 3D моделювання, які хочуть навчитися працювати в Blender, ідеально підійдуть курс з блендер для дітей на сайті itfuture.online. Ці курси допоможуть вашій дитині зробити перші кроки в світі 3D моделювання та освоїти основні інструменти програми.

Отредактировано Tommy (Вт, 12 Мар 2024 17:07:46)

0

4

Тоже сейчас рассматриваю разный варианты, тоже планирую курсы по дизайну пройти.

0

5

Нашла через сервис TutorTop.ru отличные курсы ui ux дизайна https://tutortop.ru/courses_selection/ux-ui/ , уже заканчиваю обучения. Переживала, что будет тяжело, но с преподавателем мне повезло, очень интересные занятия. Буду продолжать обучение и получать новые навыки для работы.

0

6

Де можна знайти навчання з Excel в Україні? Я хотіла би покращити свої вміння роботи з цією програмою.

0

7

Мені здається, я чув про курси з Excel в одній з бізнес-шкіл, але я не впевнений. Перевірити можна на сайті https://laba.ua/lecture/programmy/tag=ms-excel. Там можна дізнатись більше деталей про курси і програми навчання з Excel. Звичайно, такі курси можуть бути корисними для розвитку професійних навичок та підвищення ефективності роботи. Ще однією можливістю є перевірка інших бізнес-шкіл чи онлайн-платформ для отримання більшої інформації про навчання з Excel в Україні.

0


Вы здесь » Работа на дому. Форум. » Вебмастер » Курсы по дизайну